Jak wybrać najpiękniejszy bukiet ślubny

Dzień ślubu to dla kobiety wielkie przeżycie, dlatego staramy się, aby wszystko w tym dniu wypadło jak należy. Odpowiednia sukienka, buty, makijaż i oczywiście kwiaty, czyli bukiet ślubny, ale jak wybrać najpiękniejszy bukiet ślubny?

Część z moich klientek przychodzi zamówić bukiet ślubny i dokładnie wiedzą, czego szukają i jak ma on wyglądać (przynoszą nawet zdjęcia jako inspiracje), co jest oczywiście super pomocne i daje mi pewność, że sam bukiet spotka się z ich akceptacją i będzie dla nich ozdobą. Jednak część przyszłych Panien Młodych nie wie, jaki rodzaj kwiatów wybrać, czy bukiet ślubny i rodzaj kwiatów połączyć z kwiatami użytymi do dekorowania kościoła i samej sali weselnej. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi im pomóc w podjęciu tej ważnej decyzji. Oczywiście mogę zająć się dla państwa kompleksowo całą usługą florystyczną na ślubie i weselu, ale również z przyjemnością zajmę się przygotowaniem samego bukietu ślubnego.

Jak wybrać bukiet ślubny?

Dobierając kwiaty do bukietu, staram się wybrać taki rodzaj samego bukietu, aby pasował do charakteru wesela – możemy wybierać między tradycyjnymi bukietami, czy też rustykalnymi, złożonymi z polnych kwiatów, bukietów w kształcie kuli, wachlarza. Przede wszystkim musi pasować do sukienki oraz sylwetki Panny Młodej – drobna i filigranowa Panna Młoda nie może być obciążona zbyt bogatym bukietem, który tylko przytłoczy ją wizualnie. Pamiętajmy, że kwiaty i bukiet ślubny mają być naszą ozdobą i mają za zadanie podkreślać urodę Panny Młodej, a nie stanowić dla niej konkurencji.

adres

ul. Bolesława Prusa 1 ( wejście od ul. Senatorskiej)

Telefon

690-877-921